6 czerwca 2020r. w miejscowości Przełom doszło do wypadku podczas którego samochód ciężarowy marki Mercedes Atego uderzył w dwa ciągniki rolnicze prowadzące prace gospodarcze na poboczu drogi.

W wyniku zderzenia jeden z ciągników przewrócił się na bok i znajdował się poza pasem drogowym, druga z maszyn rolniczych została na poboczu blokując ruch drogowy na jednym pasie jezdni natomiast samochód ciężarowy znajdował się częściowo w rowie i na poboczu jezdni.
Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy poszkodowanemu kierowcy ciągnika rolniczego polegającej na założeniu opatrunku oraz unieruchomieniu kończyny górnej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Pogotowia Ratunkowego został on zabrany do szpitala.

Pozostali uczestnicy wypadku nie wymagali pomocy medycznej i pozostali na miejscu zdarzenia. Dalsze działania straży pożarnej polegały na usunięciu powstałej plamy oleju oraz kierowaniu ruchem drogowym do momentu przybycia na miejsce zdarzenia Policji.

W działaniach trwających ponad 4 godziny udział brało 4 zastępy straży pożarnej oraz 19 ratowników.

 

Opracował: mł.kpt. Marcin Pastuszka

Zdjęcia: Archiwum JRG 2 PSP Kielce

 

siedziba

Komenda Miejska

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81/83, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 369 30 15

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

/096wcxtj27/skrytka

Odwiedzin dziś 59

Odwiedzin od 05.02.2019 68537

Kubik-Rubik Joomla! Extensions